Döndürme büyüsü nasıl yapılır

Döndürme büyüsü nasıl yapılır?

İster giden sevgiliyi döndürme  olsun, ister karı koca veya anne baba, kardeşler yada arkadaşlar için yapılsın,  geri döndürme büyüsü adı verilen işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vede incelikler vardır. Bu işlemleri yaparken yapılacak yanlışlar gerek yapana veya yaptırana gerekse uygulama esnasında görev alan kişilere zarar verebilir. Bu yüzden gideni döndürme büyüsü adı verilen vefkler tılsımlar ve muskalar, sadece birkaç kitap veya internette yazıokuyup bu çeşit işlemler yapmaya kalkmayınız.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; genel olarak muskalar sadece tılsımlarla veya vefklerle yapılan işlemlerden çok daha fazla tesirlidir. Bunun sebebi ise vefkin yada tılsımın sadece bir formül olarak kalmasından ibarettir. Örnek olarak, sevdiğiniz birisi var ve de bu kişinin sizinle barışması için işlem yaptıracaksınız. Bunun için vefk yaptırdınız, size okumada verdiler, geceden sabaha kadar okuyun vs…  sizde okuyorsunuz. kişilere özel vefkler yapmak için ayrı hesaplamalar gerekecektir. ayrı ayrı esmalarının bulunması azimetinin oluşturulması vb.  hata yapma ihtimali çok yüksek olacaktır. Hepsi tam doğru yapılsa bile çalışma ihtimali çok yüksek değildir. Doğru yapıldığını varsaysak bile okuyan kişi vefkin ait olduğu burcun gününde ve saatinde okuması gerekir. Bunları hesaplamak için de belli bir bilgi birikimi lazım. Her gün ve gece bu saatler değişmektedir. Bu yüzden başarı oranı çok düşüktür. Düşünün ki; vefk yazılmış bunun yanında ayetlerde var, bunun yanında niyetiniz doğrultusunda tılsımlarda eklenir. Başka esmalarda eklenebilir. Muskalar sadece ayetle de yapılabilir. Fakat ihtiyaca göre gerekli olan vefk tılsım muskalarda eklenebilir.
Döndürme büyüsü  denilen ve kaçan veya giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü diye nitelenen işlemleri yaparken şunlara dikkat edilmelidir. Yaparken takip edilmesi gereken sıralama şunlardır.
Malzemeler
Döndürme büyüsü adı verilen işlemleri yaparken öncelikle malzemeler yeni olmalıdır. Özelliklede yazılacak olan cisim. Eğer özel olarak kullanılmış bir nesne verilmişse formülde, ona riayet etmeli. Misal atın sağ ayağından düşmüş nala yazılacak diyorsa mutlaka o olmalıdır. Yeni nal olsa yada sol ayağından çıkmış olsa diye düşünmeyin.
Bakıra yazılacak diyorsa altına yada gümüşe yazsam olur mu gibi bir düşünceye girmeyin. Malzeme özel olarak verilmişse mutlaka o olmalıdır. Fakat genel olarak kağıda yazıldığı için temiz ve kullanılmamış bir kağıt işimizi görür. Döndürme büyüleri denilen işlemlerde kullanılan malzemeler arasında iplik kilit kaşık yay kirişi gibi malzemeler sık kullanılır.
Temizlik:
Geri döndürme büyüsü işlemi yaparken mutlaka bulunduğunuz mekan ve üstünüz temiz olmalıdır. Eğer ara sıra tılsım vefk yada okuma gibi işlem yapan biriyseniz mutlaka evvelinde gusül abdesti alın. Çamaşırlarınız yıkandıktan sonra hiç giyilmemiş olsun. Mekanda kirlilik teşkil edebilecek nesne veya hayvan heykelleri canlı resimlerini çıkarın. Teharet üzere olunki cinler amellerinizi bozmasın. Temizliğin önemi böylece anlaşılmıştır.
Tasarım.
Yapılacak olan sevgiliyi sevgiliyi geri döndürme büyüsü işlemi daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

Giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaparken eğer iplik kaşık gibi kilit gibi malzemeler kullanılıyorsa bunlar içinde ön hazırlıklar tam olmalıdır. Örneğin kaşıklara okudunuz veya yazdınız. Yüz yüze bağlayacaksınız. O sırada ip aramayınız, ipiniz daha önceden hazır olsun. Bu misal üzerine önceden tüm yapılacaklar gözden geçirilmiş ve tam olmalıdır. İşlem esnasındaki eksikler, gerek dikkat açısından gerekse zamanlamada vakit kaybı olup ta o işe uygun zamanı kaçırma şansınızı ve hata yapma oranınızı azaltır.
Zamanlama:
Yapılacak döndürme büyüleri  adlı işlemin zamanını saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız gideni geri döndürme büyüsü  denilen işleme en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerinde işlem yapılırsa başarılı olma ihtimali daha yüksektir. Şer işlere uygun saatlerde hayırlı işler yapılması, yada hayır işlere uygun saatlerde şer işlemler yapılması hiç ummadığınız sıkıntılar çıkarabilir. 

Tütsü:
Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar.
Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır.

Geri döndürme büyüsü adlı işlemi yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır.
Tılsım yapılıyorsa eğer yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir.

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü eğer vefk yapılıyorsa özellikle rakamalı ve çok öğeli olan vefklerde mutlaka yazım sırasına göre yazılmalıdır. Rastgele yapılırsa vefk pek faydalı olmaz. Bazı vefklerin yazım sırası şablonlar ı kitaplarda yazmakla birlikte bazı durumlarda vefki doldururken takip edilmesi gereken sıralama kaynaklarda belirtilmez. Vefk konusunda bilgili olan kişiler çözecektir.

Döndürme büyüleri nasıl yapılır vefk ve tılsım olanı açıkladım. Eğer yapılacak olan muska türü bir şey ise bu biraz daha zordur. Çünkü hem tılsım, hem vefk yapmasını iyi bilmek, hemde bunları doğru biçimde sıralamak gerekir.Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.
Muska vefk tılsım gibi bir bağlama işlemi yapılmışsa, yazımı bitince katlanıp, naylon yada balmumu gibi bir maddeyle hava ve su almayacak bir şekilde sarılır vede uygun yerde taşınır. Bu sağ pazu, boyun, kafa ve benzeri bir yer olabilir.
Geri döndürme büyüleri adı verilen çeşitli işlemler yapılırkenyapılırken yapılan işlemlerin sonuna eklenebilecek bazı tılsımlar vardırki, ehli bunların faydasını bilir. Ehli olmayan mahrumdur.

Yapılacak olan geri döndürme büyüsü  denilen işlemler sadece okuma yoluylada yapılabilir. Bu çeşit işlemlerde ise belirli sayı ve miktarda okunacak olan ayet esma veya dualar yoluyla yapılır. Okumalara başlamadan önce veya okumadan sonra isimler zikredilerek niyet belirtilir. Bu niyet kısımları arapça olabildiği gibi türkçe veya herhangi başka bir lisanda da olabilir. Bazı okumaların içinde isim yerleri geçer. Bu sefer her okumada isimlerin bulunduğu kısımda gerektiği gibi isimlerin zikredilmesi gerekir.

Döndürme büyüsü nasıl yapılır? Bunlarla birlikte okumalarla birlikte barışmak için büyü yaparken, karabiber nohut bakla arpa buğday gibi herhangi bir nesneye okuyup yakarakta yapılabilir. Okuma yapıldıktan sonra herhangi bir nesneye üflenip aranızın olmasını istediğiniz kişiye yedirme içirme veya koklatma ve hatta gösterme yoluyla bile yapılabilir. Bunlarla birlikte barıştırma büyüleri dediğimiz barışma yöntemleri arasında, herhangi bir ipliğe yada yay kirişi gibi bazı düğüm atılan cisimlere okunup düğüm atarakta yapılabilir. Ayrıca bunlardan başka kilit kapatma, bıçağa yazıp gömme, tırnağa yazama ve çok daha fazla gideni döndürme büyüsü adlı sevgiliyi geri getirme yada gideni geri döndürme işlemleri  kullanılabilir. Geri döndürme büyüsü nasıl yapılır belirtmiş oldum. İletişim bölümünden arayıp en etkili çalışmalar ile eski sevgiliyi gideni geri döndürün.

Gideni geri getirme büyüsü, gideni getirme büyüsü, sevgiliyi getirme büyüsü, sevgiliyi geri getirme büyüsü.

Aranan kelimeler: